Kaip tapti interjero dizaineriu

Visi žino, kad gražiausias namų interjeras yra ten, kur nagus prikišo geras interjero dizaineris. Jis mokės surasti unikalų stilių, tinkamai suderinti objektus ir spalvas, parinkti gerus elementus iš tokių gerą vardą turinčių parduotuvių ir baldų be interjero salonų kaip Domus galerija. Rasti gerą interjero dizainerį galima internete, per pažįstamus ir kitais būdais. O kaip juo tapti? Ką daryti, kad namų interjeras ir jo kūrimas taptų pagrindine veikla?

Įgyti patirties

DomusVienas žymus palyginimas apie mokslą padės suprasti, koks mokymasis geresnis, teorinis ar praktinis. Vienai grupei studentų buvo pasakyta, kad visą semestrą jie mokysis apie tai, kaip pagaminti gerą puodą, o metų semestro pabaigoje turės dalyvauti konkurse ir tam konkursui pateikti savo nužiestą puodą. Kita grupė studentų sužinojo, kad visą semestrą jie mokysis nužiesti puodus ir semestro pabaigoje išrinks savo geriausią turimą puodą bei su juo dalyvaus konkurse. Žinoma, geriau pasirodė antroji grupė, kuriai mokymas nekėlė streso, ir viskas vyko natūraliai per praktiką, derinant ir teoriją. Tad ir norint tapti interjero dizaineriu, neverta galvoti, kad tu tiesiog daug metų mokysiesi būti dizaineriu, o paskui sukursi kaip kokiam konkursui vieną gerą interjerą. Iš tiesų, mokytis ir atlikti viską praktikoje reikia nuo pat pradžių. Tik pradėsite mokytis, iškart darykite viską ir teoriškai, ir praktiškai. Kaip mokytis? Eikite pas žmones, kurie planuoja darytis remontą ar statytis namus, bet neplanuoja samdyti interjero dizainerio, ir tiems pažįstamiems pasisiūlykite nemokamai sukurti interjero dizainą. Tai bus jūsų mokymasis ir dalykas, kurį jūs padarysite labai gerai, su meile. Kuo daugiau tokių praktikų turėsite, tuo greičiau priartėsite prie savo „tobulo puodo“.

Mokytis

Mokytis būti interjero dizaineriu nebūtina stojant į akademiją, tačiau tą daryti galima. Ji šiek tiek pristabdys patį mokymosi tempą, bet bus kitų privalumų: bendravimas, pažintys, smagios paskaitos, nauji draugai, prablaškantiveikla, galbūt kažkurios patirtys, kurių neįgysite savarankiškai. Tačiau iš kitos pusės, taupantiems laiką ir norintiems tikrai kokybiškų žinių bei turintiems labai stiprią motyvaciją, geriausia mokytis internete, tokiose svetainėse kaip lynda.com, skillshares.com ir kitose. Arba kad ir pasidairant po Domus galeriją ir joje esančius interjerus.

Sukurti portfolio

Tai bus žingsnis, kuris tarsi bus jūsų „puodų konkursas“. Kadangi būsite ir įgiję žinių, ir „žiedę puodus“, sudėsite visą savo patirtį, pavyzdžius, ir tai bus jūsų geriausias pasirinkimas.

Palikite atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *